Karjera

PRISIJUNK PRIE #ITCCTEAM

Šiuo metu ieškome

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (METALO IR SKARDOS GAMINIAI) KLAIPĖDA

DARBŲ VADOVO (-ĖS) tech. izoliacijos projektams DANIJOJE

IZOLIUOTOJŲ

SKARDININKO (DARBAS CECHE KLAIPĖDOJE)

PASTOLIŲ MONTUOTOJŲ

PROJEKTŲ INŽINIERIAUS (-ĖS) – SĄMATININKO (-ĖS) KLAIPĖDOJE

PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS)

DARBŲ VADOVO (-ĖS), VOKIEČIŲ KALBA PROJEKTAMS

DARBŲ VADOVO (-ĖS) pastolių montavimo darbams 

 

 

Kodėl verta būti IZOLIUOTOJU?

Tai išmanumo bei techninių žinių reikalaujanti specialybė. Nepaslaptis, kad gamyklų skaičius sparčiai didėja, todėl ir profesionalių izoliuotojų poreikis rinkoje vis auga. Aukščiausios kokybės izoliacija reikalinga ne tik gamyklų efektyviam darbui užtikrinti, bet ir siekiant kuo įmanoma labiau sumažinti globalinio atšilimo veiksnių poveikį.

Kodėl verta būti PASTOLIŲ MONTUOTOJU?

Šios specialybės atstovai neabejotinai prisideda prie modernizacijos procesų. Pastolių montuotojai turi gebėti analitiškai mąstyti kaip saugiai ir tvariai pastatyti pastolių instaliacijas tam, kad kitų sričių specialistai galėtų saugiai atlikti renovacijos/statybos darbus. Tai didelės atsakomybės reikalaujanti specialybė, nestokojanti naujų iššūkių ir nuolatinio tobulėjimo galimybių.

linija

Pastolių montuotojųIzoliuotojų | Darbų vadovo | Projektų vadovo | Pardavimų vadybininko

Mes gerbiame savo darbuotojus ir stengiamės sudaryti tokias sąlygas, kad kiekvieno iš jų materialiniai ir socialiniai poreikiai būtų patenkinti. Siekiame pritraukti, išlaikyti ir skatinti geriausius specialistus visose kompanijos veiklos srityse. Siekiant efektyvumo, mes padedame savo darbuotojams tobulėti ir plėtoti visas būtinas kompetencijas.

Mes ieškome profesionalų, kurie turi darbo patirties, atsakomybės jausmą, siekia asmeninio tobulėjimo ir dirba išvien su savo komandos nariais.

Palikite savo CV ir mes su Jumis susisieksime!

linija

Dažniausiai užduodami klausimai

ITCC vykdo projektus Belgijoje, Danijoje, Lietuvoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje.
Vidutiniškai komandiruočių trukmė yra 6 savaitės.
Suteikiame transportą iš/į darbo vietą, apgyvendinimą, wi-fi ryšį, darbui reikalingus įrankius bei darbo rūbus, visas soc. garantijas.
Mokymai vyksta Mažeikiuose, esančiame ITCC mokymų centre. Trukmė – 3 mėnesiai.
Susisiekite: personalas@itcc.lt +37067036302